Werewols Scratch

Forum klanowe


#1 2010-01-23 12:50:52

 Madimea

Moderator

Skąd: z za krzaka
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 28
Punktów :   

Co zrobić żeby zarobić ???

To odwieczne pytanie gnębi chyba wszystkich...brak adeny doskwiera nawet największym koksą. Najciężej mają jednak nowi gracze. Piszcie tu swoje rady i pomysły szczególnie dla nowych (bo jak wszyscy wiemy w naszym klanie nie tolerujemy żebractwa) tak ,żeby mieli szanse się wykazać i sami zarobić kasę.


Moja Rada:
1. Dokładnie przeczytać poradnik spoila założyć, spoilować, sprzedawac
2. Zbierać herbsy i robić potiony (jeśli nie masz postaci, która robi poty o pomoc w zrobieniu zawsze można poprosić klan, osobiście mogę pomóc postacią MadiMea, ale są też inne postacie w klanie , kóre mam nadzieje pomogą nowym o ile Ci sami będą sobie zbierać ziółka ).Dalej to już sprawa prosta i radosna...Giran,Aden lub Goddard i trzepiecie kasę jak ta lala (no na początek).
3.Moonston- to już dla graczy po 64 lvl. Quest zabieracie w Ivory Tower i bijecie szamany na BS. Z szamanów pozyskujecie Regent Pouch i jak macie odrobine szczęścia dostaniecie z nich właśnie Moonstony (klikajać dwókrotnie na taki woreczek) i dalej to już sprawa prosta i radosna...,Aden i trzepiecie kasę jak ta lala.
4.Przenigdy nie stać i nie żebrać od innych graczy, to poniżające nie tylko dla Ciebie ale przede wszystkim dla całego klanu.Co najważniejsze nie na tym ta gra polega.
"JAK  SIĘ GRA , TO SIĘ MA "

Ostatnio edytowany przez Madimea (2010-01-23 13:02:57)

Offline

 

#2 2010-01-23 14:56:58

 Stavi

Użytkownik

8620878
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 55
Punktów :   

Re: Co zrobić żeby zarobić ???

a u kogo sie bierze questa na moonstony??


Śmierć to dopiero początek...

Offline

 

#3 2010-01-30 13:37:33

 BlueShido

Użytkownik

19531107
Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2010-01-18
Posty: 10
Punktów :   

Re: Co zrobić żeby zarobić ???

chyba u Wesleya w Inwory Tower , Uderground Shopping Area

Offline

 

#4 2010-04-11 01:28:06

Elvisek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 9
Punktów :   -1 

Re: Co zrobić żeby zarobić ???

To ja powiem sposób z homunkulusami.

Kupujemy sword of delusion/dark screamer za kryształy w luxury shop (ok 8,5kk) następnie jesli jest mammon idziemy do blacksmitha i ZA DARMO wymieniamy je na Homunkulusy, które sprzedajemy za 17kk ;] do tego można wkładać acumeny i kase można nieżle zarobić

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.torcida-zaborze.pun.pl www.wsap.pun.pl www.ksm.pun.pl www.grafikaap.pun.pl www.dill.pun.pl